Hudeček Antonín (Loucké u Budyně 1872 - 1941 Častolovice)
Krajina z Orlických hor, signováno vpravo dole tužkou Ant. Hudeček, olej/karton, 50 x 65,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |