Wagner Karl (Kounov u Žatce 1887 - 1966)
Domy v údolí, signováno a datováno vlevo dole K. Wagner 39, olej/plátno fixované na kartonu, 43 x 53 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |