Malý Václav (Praha 1874 - 1935 Praha)
Chalupa u lesa, signováno vpravo dole VMalý, olej/karton, 48,5 x 65,5 cm, poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 30.000,-
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |