Ullmann Josef (Nekmíř 1870 - 1922 Praha)
Jarní krajina, signováno a datováno vpravo dole J. Ullmann 1914, olej/karton, 49,5 x 59 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |