Srp František (Veleň 1895 - 1943 Bučovice)
U Vltavy, signováno a datováno vpravo dole Fr. Srp 25, olej/plátno, 47 x 48 cm, lehce poškozená malba (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |