Wierer Alois (Praha 1878 - 1945 Praha)
Brána Strahovského kláštera, signováno vpravo dole A. Wierer, olej/karton, ovál 65,5 x 50 cm, lehce poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.500,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |