Vukovič Svetislav (Vršac 1901 - 1978 Bělehrad)
Dubrovnik, signováno vpravo dole S. Vukovič, olej/plátno, 45 x 73,5 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |