Mudroch Bedřich (Bavorov 1898 - 1962 Mladá Boleslav)
Před stavením, signováno a datováno vlevo dole B. Mudroch 1938, olej/plátno, 83 x 91 cm (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |