Stříbrný Vladimír (České Budějovice 1905 - 1970)
Zasněná, signováno vlevo dole Stříbrný, olej/plátno, 40 x 34 cm, sklo, rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |