Malínský Jaroslav (Praha 1897 - 1979 Praha)
Čtoucí žena, signováno vpravo dole J. Malínský, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 21,5 x 16 cm, rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 11.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |