Brunner Antonín (Praha 1881 - 1957)
Malý houslista, signováno vpravo dole Ant. Brunner, 49,5 x 39 cm (malba ovál 40 x 33 cm), lehce poškozená malba (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |