Wlatschil - Reichhardt Helen (činná v 1. třetině 20. století)
Zátiší s Madonou tomášskou/Kytice (oboustranná malba), signováno a datováno vlevo dole H. Wlatschil Reichhardt 1933, olej/plátno, 81 x 60,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |