Brillantring
Gold 750, 2 Brillanten zus. ca.0,20 ct, 1 rubinfärbiger Schmuckstein, RW 55, 6,7 g, Schmuckstein beschädigtøG4
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
04.05.2018 - 11:00
- Vyvolávací cena:
Brillantring
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 04.05.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |