Fritz Paplham *
(Klosterneuburg 1888-1958 Wien) Matterhorn, signiert Fritz Paplham, Öl auf Holz, 39 x 31 cm, gerahmt, (Wi)
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
02.05.2018 - 12:37
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Fritz Paplham *
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 02.05.2018 - 12:37 |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)