Ona B. (Susanne BergerKibler) *
Wien 1957 geb.) Cut Out Icon 41, rückseitig signiert, datiert: Ona B. 2005, HS-Stempel, Mischtechnik auf Papier, ca. 29,5 x 21 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
02.05.2018 - 16:00
- Vyvolávací cena:
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 02.05.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |