Fritz Kraml *
(Vöcklabruck 1916-1988) Betitelt: Im Moor, links unten und am Passepartout signiert: F. Kraml, Aquarell auf Papier, ca. 13 x 20 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
02.05.2018 - 16:00
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Fritz Kraml *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 02.05.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |