A pair of lapis lazuli cufflinks
rosé gold 750 made by Co. Wagner, 18,5 g
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
18.05.2018 - 17:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 1.188,-
- Odhadní cena:
-
EUR 850,- do EUR 1.000,-
A pair of lapis lazuli cufflinks
rosé gold 750 made by Co. Wagner, 18,5 g
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Náramkové a kapesní hodinky |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 18.05.2018 - 17:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 05.05. - 17.05.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Carl Auböck, zwei Flaschenhalter, Modellnummern: 3601 und 4173 und Messingkorken, Modellnummer: 3965, Wien, um 1950
- Paar Wandappliken, wohl Italien, 20. Jahrhundert
- ** - Österr. Porto Nr. 46U - laut aktuellem Fotoattest Soecknick ist die Marke "postfrisch: echt und einwandfrei",
- Yoyo mit Montierung aus Sterlingsilber, Gorham, USA, um 1970
- Saphir Armband