Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Eisläufer bei Vollmond am Neusiedlerse, Radierung in Farbe, signiert Kumpf, Nr. 168/199, ca. 19 x 30 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
30.04.2018 - 11:55
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 30.04.2018 - 11:55 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 19.04. - 30.04.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,-