Brillantohrstecker
![Brillantohrstecker - Umění, starožitnosti a šperky Brillantohrstecker - Umění, starožitnosti a šperky](/fileadmin/lot-images/93A180502/normal/brillantohrstecker-5193686.jpg)
Gold 750, Brillanten zus. ca. 0,30 ct, 2,3 gøg2
02.05.2018 - 16:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 320,-
Brillantohrstecker
Gold 750, Brillanten zus. ca. 0,30 ct, 2,3 gøg2
Horká linka kupujících
Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at +43 463-51 22 67 72 |
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 02.05.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Werkstatt Johann Peter Schwanthaler d. Ä. (Ried i. I.1720 -1795)
- Arsa
- Karl Hagenauer (?), "Eno", Aschentöter oder Petschaft, Modellnummer: 1711, Erstausführung: 1926 bis 1928, Ausführung: Werkstätte Hagenauer, Wien
- gestempelt/* - Partie Dubl. Österr. ab Monarchie mit Schwerpunkt I. Rep.,
- John Ebsworth London