Maurice de Vlaminck *
(Paris 1876–1958)
Près de Verneuil, signed Vlaminck, gouache, watercolour, pencil, ink on paper, 46 x 55 cm, framed
Provenance:
Galerie Simon, Paris (gallery label on the backside cardboard)
Private Collection, Germany
15.05.2018 - 19:00
- Dosažená cena: **
EUR 20.482,-
EUR 15.000,- do EUR 18.000,-
Maurice de Vlaminck *
(Paris 1876–1958)
Provenance:
Private Collection, Germany
Aukce: | Moderní |
Datum: | 15.05.2018 - 19:00 |
Prohlídka: | 05.05. - 15.05.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)