Max Weiler *
![](https://www.dorotheum.com/typo3temp/assets/_processed_/4/6/csm_copyright-dummy_en_50c8912c05.webp)
(Hall, Tyrol, 1910-2001 Vienna)
Untitled, 1989, lithograph in colour on vellum, signed and dated Weiler 89 and inscribed with ‘Probedruck’ [proof], image size 29.5 x 29 cm, sheet size 44.5 x 59.8 cm, (RAC)
Expert: Raphael Achterberg, MA
Raphael Achterberg, MA
+43-1-515 60-557
raphael.achterberg@dorotheum.at
05.06.2018 - 18:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 1.092,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 600,-
Max Weiler *
(Hall, Tyrol, 1910-2001 Vienna)
Untitled, 1989, lithograph in colour on vellum, signed and dated Weiler 89 and inscribed with ‘Probedruck’ [proof], image size 29.5 x 29 cm, sheet size 44.5 x 59.8 cm, (RAC)
Expert: Raphael Achterberg, MA
Raphael Achterberg, MA
+43-1-515 60-557
raphael.achterberg@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Potisk |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 05.06.2018 - 18:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 26.05. - 05.06.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.