Josef Mikl *
![](https://www.dorotheum.com/typo3temp/assets/_processed_/4/6/csm_copyright-dummy_en_50c8912c05.webp)
(Vienna 1929-2008)
“Büste”, lithograph in colour on paper, mounted on cardboard, signed Mikl, no. 4 from the edition of 30 numbered impressions, almost sheet-sized print 85 x 60 cm, framed, (RAC)
Expert: Raphael Achterberg, MA
Raphael Achterberg, MA
+43-1-515 60-557
raphael.achterberg@dorotheum.at
05.06.2018 - 18:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 750,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 400,-
Josef Mikl *
(Vienna 1929-2008)
“Büste”, lithograph in colour on paper, mounted on cardboard, signed Mikl, no. 4 from the edition of 30 numbered impressions, almost sheet-sized print 85 x 60 cm, framed, (RAC)
Expert: Raphael Achterberg, MA
Raphael Achterberg, MA
+43-1-515 60-557
raphael.achterberg@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Potisk |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 05.06.2018 - 18:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 26.05. - 05.06.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Další objekty umělce
-
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 240,-
Všechny objekty umělce