Herbert Breiter *
(Landeshut 1927-1999 Salzburg) Dalmatinische Berge und Häuser, signiert und datiert unten rechts: Herbert Breiter (19)82, Tusche-Feder auf Bütten, ca. 50,5 x 63 cm, ungerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
18.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 683,-
- Vyvolávací cena:
Herbert Breiter *
Aukce: | Moderní tisky |
Datum: | 18.05.2018 - 15:00 |
Prohlídka: | 09.05. - 18.05.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-