Altschliffbrillant Damenring zus. ca. 0,95 ct
Gold 585, vier Altschliffbrillanten, RW 54, 3,4 gøg3
11.05.2018 - 11:00
- Dosažená cena: **
EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 11.05.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 04.05. - 11.05.2018 |