Michael Coudenhove-Kalergi *
(Prag 1937 geb.) Sternzeichen Fische, Radierung in Farbe, signiert, Nr. 82/400im Stock CMK 83, ca. 29 x 29 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
14.05.2018 - 11:00
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Michael Coudenhove-Kalergi *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 14.05.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 04.05. - 14.05.2018 |
Další objekty umělce
Michael Coudenhove-Kalergi * 10 Bilder:
Vyvolávací cena: