Hubert Weidinger *
(Wien 1951 geb.) Ein Hirsch, signiert: Hubert Weidinger, Graphit auf Papier, ca. 36 x 27 cm, Passepartout
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
22.05.2018 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Hubert Weidinger *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 22.05.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |