Franz Weiss
(Södingberg 1921-2014) Alte Mühle, monogrammiert, datiert: F. W. (19)63, Aquarell auf Papier, Passepartoutausschnitt ca. 49 x 71 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
22.05.2018 - 16:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Franz Weiss
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 22.05.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |