Smaragd Brillantring
Weißgold 585, Smaragd 1,42 ct Brillanten zus. 0,82 ct, RW 54 österr. Amtspunze, 6,2 gøG6
24.05.2018 - 11:00
- Vyvolávací cena:
Smaragd Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 24.05.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 16.05. - 24.05.2018 |