Brillantcollier
Gold 585, tlw. rhodiniert Brillanten zus. ca. 0,20 ct Länge ca. 45,5 cm, österr. Einfuhrpunze, 23,8 gøG24
24.05.2018 - 11:00
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Brillantcollier
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 24.05.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 16.05. - 24.05.2018 |