Hereke Seide ca. 84 x 54 cm
Nordwestanatolien (Türkei), 2. Hälfte 20. Jh., mit ca. 1 Mill. Kn/m2, in Gartenoder Feldermuster, bester Zustand, signiert
29.05.2018 - 16:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hereke Seide ca. 84 x 54 cm
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 29.05.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |