Diamant Damenring
Gold/Weißgold 585, ein Altschliffdiamant ca. 0,45 ct, RW 61, 3,7 g, Brillant mit Oberflächenmerkmaløg4
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
22.05.2018 - 11:00
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Diamant Damenring
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.05.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.05. - 22.05.2018 |