Altschliffbrillant Brosche
Gold 585, Altschliffbrillanten in Silberfassung zus. ca. 0,25 ct, 4,8 gøG5
06.06.2018 - 11:00
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Altschliffbrillant Brosche
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 06.06.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 14.05. - 05.06.2018 |