Secesní stojan na květiny
dřevo bukové, mahagonem mořené, u podlahy obdélná deska, která je s horní deskou spojená čtyřmi nohami ve tvaru otočeného písmene U, uprostřed odkládací deska, Čechy nebo Rakousko, 1. čtvrtina 20. století, výška 116,5 cm, vrchní deska 29 x 31 cm, restaurovaný a doplněný stav (Zí)
26.05.2018 - 15:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Secesní stojan na květiny
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |