Biedermeierová jídelní souprava
dřevo, ořechová dýha, skládá se z jídelního stolu a 6 židlí, stůl oválný, nesený dvěma boky ve tvaru lyr spojené trnoží, deska dýhována mahagonovou dýhou, výška 80 cm, deska 158,5 x 72 cm, židle se čtyřmi jehlancovými nohami, čalouněný lichoběžníkový sedák, opěradlo polokruhové, výška 90 cm, v minulosti restaurováno, používaný stav (Zí)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 50.000,-
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |