Přenosný stolek s paravánem
dřevo, dýhováno růžovým dřevem, ve spodní části trnož, výklopný obdélný stolek zdobený květinovou intrarzií, výsuvný paraván, Francie, 2. pol. 19. století, výška 85 - 125 cm, chybí potah paravánu (Zí)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Přenosný stolek s paravánem
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |