Klasicistní psací stůl
dřevo, ořechová dýha, intarzováno, dva díly, spodní díl stojí na čtyřech jehlancových nohách, pod psací deskou dvě řady po třech zásuvkách, polokruhový kryt psací desky, uvnitř po stranách tři zásuvky, uprostřed police, vnější strana bohatě zdobena geometrickou intarzií profilovaných rámů různými dřevy, střední Evropa, kolem 1800, později restaurováno a lehce doplněno, 115 x 129 x 67 cm, používaný stav (Zí)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 50.000,-
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Klasicistní psací stůl
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |