Drnková - Zářecká Věra (Praha 1922)
gobelín Praha, vlna, zhotoveno v roce 1988 v gobelínové manufaktuře ve Valašském Meziříčí, signováno ve vazbě, na zadní straně původní štítek, 302 x 396 cm, perfektní stav (Zí)
Provenience:
zhotoveno pro Interhotel Forum Praha (nyní Corinthia Hotel Prague)
26.05.2018 - 15:00
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Provenience:
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |