Šachy
dřevěná skládací kazeta, dýhovaná palisandrem, intarzovaná šachovnice, 35,5 x 53 cm (71 x 53 cm), vyřezávané figurky, výška 6 - 10 cm, střední Evropa, 1. pol. 20. století, lehce otřeno (Zí)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.500,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Šachy
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Famille verte Doppelhenkelbecher, Untertasse, China, Kangxi Periode (1662-1722),
- Weißer Labradorit Damenring
- Poststück - Österr. Feldpost WK I - Partie Flieger - Etappenparks,
- Saphir Spinell Spessartin Ohrsteckgehänge