Ptačí klec
dřevo, řezané, soustružené, odnímatelný stůl na čtyřech nohách, klec ve tvaru chrámku s věžičkami, střední Evropa, 2. polovina 20. století, celková výška 205 cm, výška klece 135 cm, lehce poškozeno (Zí)
26.05.2018 - 15:00
CZK 23.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Ptačí klec
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |