Rám v barokním stylu
dřevo, řezané a zlacené akantové voluty, Čechy, 2. pol. 19. století, vnitřní rozměry rámu 23,5 x 18 cm, vnější rozměry 48 x 32 cm (Zí)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Rám v barokním stylu
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |