Pár reliéfů v empírovém stylu
dřevo, tvar lunety, řezané figurální (mytologické) motivy, 17 x 30,5 cm, dekorativní nepůvodní rám, Francie, 19. století, lehce poškozeno červotočem (Zí)
26.05.2018 - 15:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Pár reliéfů v empírovém stylu
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |