Barokní psací kazeta
dřevo, dýhované, hranolová schránka s šikmou vchní deskou na stěžejkách, uvnitř nepůvodní látková tapeta, povrch zdoben intarziemi různými dřevy, v čele datace ANNO 1745, střední Evropa, 20 x 29 x 24 cm, lehce poškozené dýhy (Zí)
26.05.2018 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-
Barokní psací kazeta
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |