Velká dekorativní váza v empírovém stylu
bronz, kruhová základna ve středu s plastickou rozetou, čtyři projmuté nohy ve tvaru kozlích nohou nesou baňatou nádobu z černě glazované keramiky, na plášti dekorativní bronzové girlandy a hlavy fauna, počátek 20. století, výška 65 cm, vlasová trhlina na váze, lehce poškozená patina (Zí)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 50.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |