Barokní mlýnek na kávu
železo, tepané, částečně černěné, hranolový tvar, prořezávaný dekor, ve spodní části svěrka, na vrchu široká násypka, střední Evropa, 17. - 18. století, výška 22,5 cm, restaurovaný, lehce doplněný stav (Zí)
26.05.2018 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Barokní mlýnek na kávu
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |