Tesák lovecký s pochvou, Kohl, Stuttgart, 1. třetina 19. stol.
čepel přímá, jednosečná, v horní části modřená se zlacenými ornamenty, trofejemi a loveckým motivem, na hřbetu značena výrobcem, stopy koroze, rukojeť z paroží, mosazná zlacená záštita s mušlí a hlavice rukojeti zdobené ornamenty a loveckými motivy, pochva dřevěná, potažena kůží (drobná poškození), s mosazným kováním značeným výrobcem a zdobeným ornamenty, otvor pro zavazák, který schází, délka 69,5 cm, s pochvou 71 cm (Do)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 16.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |