Kord, 19. století
zbraň ve stylu druhé poloviny 16. stol., čepel dvousečná, křížového průřezu, koš s železnou záštitou s úponky, železná hlavice, rukojeť obtočena drátkem, délka 113 cm (Do)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 11.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Kord, 19. století
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |