Mísa hluboká
porcelán, kruhový tvar, malba kobaltem, motiv literáta v krajině se skalkou v zrcadle a rybářů a rolníků v krajině v kartuších, Čína 1.pol. 17. století, průměr 28 cm, lehce poškozená vnější hrana, vlasová trhlina (Su)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Mísa hluboká
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |