Sedící Buddha Šakjámuni
bronz, zlacený, Šakjámuni drží v rukách vadžru a zvonec, lámaistická oblast, 18. - 19. století, výška 9,5 cm, chybí drobné zakončení účesu (Zí)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 45.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Sedící Buddha Šakjámuni
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |
Ukázat výsledky aukce
- Schneiderpuppe,
- 6 Wiener Biedermeier Kaffeelöffel und 1 Zuckerzange
- Michael Powolny, Vase, Modellnummer: 221, Modell: um 1909, Ausführung: Wiener Keramik, bis 1912
- Silber Korbschale - Wilhelm Binder, Schwäbisch Gmünd
- Großer Spiegel mit stilisierten Messingornamenten in Form von Schwertlilien, um 1900