Džbán v rokokovém stylu
sklo čiré, bohatě zlacené, kruhová základna, čtyřlaločné tělo s protáhlým krkem, ucho, fazetovaná zátka, na plášti plastické zlacené rozviliny, pravděpodobně sklárna Meyr´s Neffe, Adolfov, konec 19. století, výška 35 cm (Zí)
26.05.2018 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Džbán v rokokovém stylu
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |