Dvouvázička v rokokovém stylu
sklo opálové bílé a modré, kruhová modrá základna zdobená zlacenými linkami, dvě vázičky z bílého skla ve tvaru rohu hojnosti zdobené zlacenými vinnými úponky, Harrachovské sklárny, 60. léta 19. století, výška 17,5 cm (Zí)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Dvouvázička v rokokovém stylu
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |